Telenews

LAJMI I FUNDIT: TËRMET NË KOSOVË

Lëkundje toke sapo janë dëgjuar në Prishtinë.
Sipas faqes zyrtare EMSC, epiqendra ishte në Bosnjë Hercegovinë.

Ende nuk dihet sa ka qenë shkalla e këtij tërmeti.
Në rrjete sociale qytetarët shkruajnë se tërmeti është dëgjuar në Gjilan, Malishevë, Rahovec dhe Suharekë.

Të ngajshme

Hyseni: Fondi Sovran do të jetë reforma më e madhe e ekonomike në Kosovë

Flaka Ajeti

“Është kapur duke marrë lekë”, si e paralajmëroi Rama arrestimin e Sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë

Flaka Ajeti

Qalaj i thotë Bajqinovcit: Po rren, frikohesh se të rrahin

Flaka Ajeti