Telenews

Lalushi sjell monologun invalidi i zhgënjyer (Video)

Ish ushtari i UÇK-së, aktori i njohur Ganimet Bytyqi – Lalushi ka sjellur monologun invalidi i zhgënjyer.
Ky monolog i kushtohet invalidit të luftës së UÇK-së, dhe vështirësitë që i’a solli jeta pas luftës.

Të ngajshme

U raportua se ka nisur një lidhje të re dashurie, vjen reagimi nga Bes Kallaku

Donat Hashani

Xhuli Nura tregon një rast me një person në Vushtrri, i drejtohet policisë: Faleminderit që ekzistoni e ju paçim gjithmonë

Donat Hashani

Paraqitja e nxehtë e Xhensiles, i duken të brendshmet në fustan

Donat Hashani