Telenews

Limaj rikthen thënien e famshme: Nuk provohet shteti o djem

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka reaguar pas deklarata të forta të ambasadorit amerikan, Jeff Hovenier.

Limaj ka përsëritur thënien e tij, e cila pati bërë bujë të madhe: Nuk provohet shteti o djem!

Postimi i plotë:

Nuk provohet shteti o djemë!

Situatë tipike për Albinin! As këndej as andej!

Shtrirja e plotë e sovranitetit dhe respektimi i kushtetutshmërisë bëhet në bashkëpunim të ngushtë me miqtë tanë ndërkombëtarë me të cilët rrugëtuam tash e 25 vite!

 

Të ngajshme

DASH: Nuk mund të barazohet vrasja e policit me atë të sulmuesve

KushtrimGuraj

Ish-komandanti i UÇK-së tregon se si janë siguruar arsenali i armëve në sulmin e serbëve ndaj policëve në veri

KushtrimGuraj

Salla e sporteve në Samadrexhë merr emrin e heroit Afrim Bunjaku, komuna ndanë 5 mijë euro për familjen e tij

KushtrimGuraj