Telenews

LLAPI ARRITI FITORE TË PASTËRT NDAJ FERONIKELIT

Llapi ka shënuar fitore në udhëtim te Feronikeli, në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të në Superligën e Kosovës.
Ndeshja e zhvilluar sot në stadiumin “Rexhep Rexhepi” ka përfunduar me rezultatin 0:2.
Edon Sadriu (5’) dhe Festim Alidema (18’) shënuan golat e fitores për llapjanët.
Llapi tani ka 50 pikë dhe vazhdon të jetë i katërti në tabelë, kurse Feronikeli i fundit (10) me vetëm 12 pikë.

Të ngajshme

Kosova fiton bindshëm ndaj Qipros për të mbijetuar në Ligën C të Ligës së Kombeve

KushtrimGuraj

Basketboll / I mbijetoi çdo stuhie, trajneri vendor i Ponte Prizrenit paralajmëron ekipet

Donat Hashani

Rrahje masive pas ndeshjes Serbia – Mali, publikohen pamjet

Donat Hashani