Telenews

Makina goditet nga treni pasi tentoi të kalonte mbi hekurudhë

U përpoq të kalonte me veturë mbi shinat e trenit, por jo gjithçka shkoi mirë.
Një burrë nga Banja Lluka, ka pësuar lëndime trupore pasi vetura e tij u godit nga një tren.
Ngjarja ka ndodhur të martën në vendin e quajtur Stanari.
Burri i kishte injoruar shenjat duke tentuar që ta kalonte edhe laurën.
Sipas raportimit të mediave ai i ka mbijetuar aksidentit dhe se është duke u trajtuar në spital.

Të ngajshme

Tri shtete e njohën Palestinën, vjen reagimi i Izraelit – do të ketë pasoja

Donat Hashani

Irlanda e përmbush premtimin e saj: Dublini njeh Palestinën si shtet të pavarur

Donat Hashani

Një ditë e madhe për Palestinën: Edhe Spanja e njeh si shtet, Kongresi shpërthen në duartrokitje

Donat Hashani