Telenews

Makina goditet nga treni pasi tentoi të kalonte mbi hekurudhë

U përpoq të kalonte me veturë mbi shinat e trenit, por jo gjithçka shkoi mirë.
Një burrë nga Banja Lluka, ka pësuar lëndime trupore pasi vetura e tij u godit nga një tren.
Ngjarja ka ndodhur të martën në vendin e quajtur Stanari.
Burri i kishte injoruar shenjat duke tentuar që ta kalonte edhe laurën.
Sipas raportimit të mediave ai i ka mbijetuar aksidentit dhe se është duke u trajtuar në spital.

Të ngajshme

Arrestohet ish zyrtarja e kryeministrisë Alda Klosi, akuzohet për pastrim parash

Miftar Zejnullahu

“New York Times” sjell detaje të reja për dosjen McGonigal ky dyshohet të jetë i përfshirë Edi Rama

Miftar Zejnullahu

E ngatërruan me hajdut, policia vret 28-vjeçarin në SHBA

Miftar Zejnullahu