Telenews

MALISHEVË: ARRESTOHEN 3 PERSONA PASI U ZËNË ME DROGË

Mbi 2 kg drogë të llojit marihuanë ka gjetur dhe konfiskuar policia dje në Malishevë, pasi ka kontrolluar në veturën ku ndodheshin tre meshkuj.
Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.
Në cilësi të provave materiale janë konfiskuar edhe 3 telefon dhe një elektroshok dhe një veturë.

Njoftimi i plotë i policisë:
POSEDIM I SUBSTANCAVE NARKOTIKE /Rr. Imer Krasniqi, Malishevë 09.04.2022-19:10. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar pasi gjatë kontrollit në veturën në të cilën gjendeshin ata janë gjetur dhe konfiskuar 2,36 kg substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Në cilësi të provave materiale janë konfiskuar edhe 3 telefon dhe një elektroshok dhe një veturë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Të ngajshme

Hyseni: Fondi Sovran do të jetë reforma më e madhe e ekonomike në Kosovë

Flaka Ajeti

“Është kapur duke marrë lekë”, si e paralajmëroi Rama arrestimin e Sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë

Flaka Ajeti

Qalaj i thotë Bajqinovcit: Po rren, frikohesh se të rrahin

Flaka Ajeti