Telenews

Martohet Keith, ish i dashuri i Adriana Matoshit

 

 

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes nga mediat shqiptare.

Kjo për shkak të lidhjes me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Keith muaj më parë zbuloi e ka gjetur dashurinë e re.

Ndërsa mbrëmjen e sotme publikoi disa fotografi duke treguar që i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu