Telenews

Mbrëmë e befasoi të bijën në BBVK, por a e dini kush është nëna e Mbresës? (VIDEO)

Një moment shumë emocionues dhe prekës i natës së mbrëmshme Prime të Big Brother VIP Kosova ishte rrëfimi i Mbresës për nënën dhe sakrificat e saj.

Ajo tregoi se nëna e saj ka punuar, vetëm për tu kujdesur për të dhe motrat e saj.

Pas këtij rrëfimi, Mbresa u befasua me vizitën e nënës, e cila pos puthjeve e përqafimeve për të bijën, i tregoi asaj edhe se e ka mbështjen e plot të saj dhe të të gjithë familjes.

E nëna e Mbresës, nuk është një person i panjohur për publikun.

Ajo është Tevide Imeri, që aktualisht është kryetare e Federatës së Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës.

Ndryshe, zonja Imeri, mbështetjen për të bijën e shfaq vazhdimisht edhe përmes rrjeteve sociale.

Të ngajshme

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot (FOTO)

Donat Hashani