Telenews

Meritoni dhe Ilnisa bëjnë veprimin e papritur ndaj produksionit, nuk presin fundin e spektaklit dhe…

 

Dalja e Meritonit që në fillim të spektaklit të kësaj nate finale në BBV3 duket se nuk është pritur mirë nga Ilnisa bile edhe nga Meritoni.

Ata janë larguar nga studio e Big Brother duke mos u ulur tek të eleminuarit e tjerë të sezonit deri në fund të mbrëmjes finale.

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani