Telenews

Meritoni puth Ilnisën, ajo e nuk përmbahet në reagimin e saj

 

 

Çifti i njohur dhe shumë i komentuar, Ilnisa dhe Meritoni po e vazhdojnë lidhjen e tyre edhe jashtë shtëpisë se Big Brother.

Ata janë duke shijuar çdo moment bashkë, duke ndarë foto edhe me fansat e tyre.

Para pak minutash Ilnisa ka ndarë një foto, ku shihet Meritoni duke i dhuruar puthje të ‘ngrohta’ asaj.

Dyshja simpatike në një formë po dëshmojnë së pavarësisht dallimeve në moshë, dashuria që ndjejnë për njeri tjetrin është me e madhe.

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani