Telenews

Morena Taraku bëhet lajm në mediat turke për veturën super-luksoze

morena-taraku-behet-lajm-ne-mediat-turke-per-veturen-super-luksoze

Morena Taraku, është njëra nga fytyrat publike që ka një jetë super-luksoze.

Ajo shfaqet në rrjete sociale me vetura dhe pushime luksoze, shkruan lajmi.net.

E lidhur me këtë ajo është bërë lajm edhe në mediat turke.

Snob Magazin ka shkruar për Morenën dhe jetën e saj duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Nişantaşı të Turqisë.

Në pamje shihet Morena me babain e saj teksa drejtohen tek vetura, e cila është kryetema e këtij lajmi për shkak çmimit të saj.

Sipas tyre vetura e Morenës kap shifrën e 10 milionë lirave turke.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri