Telenews

NJË PACIENT IKËN NGA KLINIKA E PSIKIATRISË

Një pacient i shtrirë në Klinikën e Psikiatrisë është larguar nga aty dhe nuk dihet vendodhja e tij.
Rastin në polici e ka lajmëruar motra e tij, teksa policia thotë se është duke zhvilluar hetime.
“PERSON I ZHDUKUR/ Prishtinë, 22.04.2022 – 18:00. Me datën 24.04.2022 ankuesja femër kosovare ka raportuar se vëllai i saj viktima mashkull kosovar, i cili ka qenë i shtrirë në klinikën e Psikiatrisë në Prishtinë është larguar nga klinika dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Në konsultim me prokurorin është inicuar rasti dhe vazhdon të hetohet”, njofton Policia.

Të ngajshme

Parlamenti Evropian më 18 prill pritet të votojë për liberalizimin e vizave për kosovarët

Donat Hashani

Vizitën e parë brenda organizatës policore, drejtori i PK-ës e realizoi në stacionet policore në veri të vendit

Donat Hashani

Hoti: Pika për të zhdukurit u refuzua mbi katër herë, deklarata të nënshkruhet ditët në vijim

Donat Hashani