Telenews

NORA ISTREFI PERFEKTE EDHE NË BASHKËPUNIMIN ME NRG BAND

Për këngëtarën Nora Istrefi vitet janë veç numra. Ajo duket përfekte edhe në bashkëpunimin më të ri me NRG Band, në këngën ”Ki me lyp me m’pa”.
Klipi është postuar dje në Youtube dhe deri sot ka marrë 223,040 klikime.
Muzikën e këtij bashkëpunimi të mrekullushem e kanë bërë Nurteel, Besnik Qaka dhe Nora Istrefi. Kurse, klipin Entermedia.

Të ngajshme

Stresi tregon se çfarë mesazhi mori nga Sali Berisha pas fitores të BBVK

Miftar Zejnullahu

Babai i Xhulit sot feston ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura (FOTO)

Donat Hashani

Stresi përkrah fuqishëm Luizin në BBVA, jep këtë mesazh për të

Donat Hashani