Telenews

“Nuset më të bukura marrim ne të Kosovës” Xhuli ka disa fjalë për Marina Vjollcën

Modelja e njohur Xhuliana Nura është mjaftë aktivë në mediat sociale.

Vëmendjen e saj modelja po e shfrytëzon edhe për shumë aktivitete në publik, shkruan “Kosovarja”.

Mbrëmë ishte në emisionin e sportit që moderohet nga Marina Vjollca, andaj ajo u shpreh në fjalët me të mira për atë.

“Nuset me të bukura po i marrim ne të Kosovës, dhe siç është kjo shprehja ky shoki im ka ditë me zgjedhë” tha ajo. /Telenews/

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani