Telenews

Nxehet Adri, i drejtohet Blerandos me këtë fjalë të ashpër

Blerando dhe Adri kanë debatura me njëri-tjetrin.

Adri iu ka drejtuar Blerandos duke i thënë se “ti je i pafytyrë, ti nuk e ke asnjë fytyrë”.

Ndërsa Blerando iu ka përgjigjur duke i thënë “se maska të ka rënë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

 

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila