Telenews

PACOLLI: NUK KA GËZIM MË TË MADH SE KUR KRIJOJ VENDE PUNE

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, në ditën e punëtorëve ka bërë një urim duke postuar një fotografi në Facebook me një punëtor.
Pacolli ka thënë se nuk ka gëzim më të madh se kur krijon vende pune dhe përmison jetën e tyre, shkruan teve1.info
“Urime 1 Maji, dita e punëtorëve! Uroj për të gjithë punëtorët që me punën e juaj të arrini suksese, respekt dhe të shpërbleheni për mundin. Për mua nuk ka gëzim më të madh se kur krijoj vende pune dhe përmirësoj jetën e përditshme të kolegëve të mi”, ka shkruar ai.

Të ngajshme

Vizitën e parë brenda organizatës policore, drejtori i PK-ës e realizoi në stacionet policore në veri të vendit

Donat Hashani

Hoti: Pika për të zhdukurit u refuzua mbi katër herë, deklarata të nënshkruhet ditët në vijim

Donat Hashani

Përplasje mendimesh mes ish-ministrit të Kosovës dhe Veton Surroit

Donat Hashani