Telenews

PARASHIKIMI I MOTIT PËR SOT

Gjatë ditës së sotme, pritet që të mbretërojë mot kryesisht me diell.
Prishtina Weather bën të ditur se do të jetë mot i ngrohtë dhe i kthjellët.
Në njoftimin e tyre, thuhet se në mbrëmje do të ketë erë.
Temperaturat pritet të arrijnë deri në 23 gradë C.

Të ngajshme

Për 24 orë zhduken tre persona në Kosovë

Hafize Elshani

Plagoset një person në Vushtrri, konflikti nisi për një pronë

Hafize Elshani

Komandanti i KFOR-it: Autorët e sulmit në Banjskë duhet të mbahen përgjegjës, s’duhet të përsëritet

Hafize Elshani