Ajo ka veshur pjesën e saj të kostume sportive të rastësishme duke u kthyer në ditët e para të famës në “The Simple Life”.
Dhe Paris Hilton u pa në artikullin e njohur të veshjeve gjatë fundjavës kur debutoi koleksionin e saj të ri Iconic Tracksuit në Los Angeles në LA Mart.
41-vjeçarja dukej rinore dhe lozonjare me tuta sportive rozë prej veluri, ndërsa festonte sipërmarrjen e saj të re të modës.

Ajo veshi kombinimin me një taka rozë të zbehtë dhe veshi doreza argjendi të shkëlqyeshme pa gishta për të shtuar disa intriga vizuale shtesë.

Ylli i realitetit kishte veshur një bluzë të nxehtë rozë poshtë kapuçit të saj dhe kishte veshur bravat e saj bionde të lezetshme në një bisht të lartë që i dilte nëpër shpatulla.


Ajo mbante një nuancë të zbehtë rozë në buzë për t’iu përshtatur veshjes së saj dhe vendosi syze dielli për të kompletuar kombinimin e saj.