Telenews

“Për dashurinë e jetës”, Joe Biden me mesazh emocionues për gruan

Presidenti i ShBA-ve, Joe Biden, ditën e sotme (14 maj), ka uruar bashkëshorten për ditën e nënave.

Me një imazh tejet të bukur ai përcolli një mesazh tejet emocionues.

“Për dashurinë e jetës sime dhe jetën e dashurisë sime

Gëzuar Ditën e Nënës, Zonja e Parë Dr. Jill Biden”, shkroi krahas imazhit i cili mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu