Telenews

Përfundon drama mes Kaderit dhe Lumbardhit, sepse ata tashmë…

 

 

Pasi arritën të morën vëmendje, Kaderi dhe Lumbardhi nuk po i ndalin dedikimet.

Me anë të një fotografie ku shihen të përqafuar Kaderi bëri përshkrimin e ëmbël.

“Më mungon” shkroi ajo në fotografi, ku ka disa ditë që gjendet në Turqi për shkak të angazhimeve profesionale.

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani