Telenews

Përfundon ndeshja Kosova- Andorra 1:1

FT| Kosova – Andorra 1:1

REZULTAT ZHGËNJYES nga “Dardanët”, dy pikë të humbura në “Fadil Vokrri”

Kush është fajtori?

Të ngajshme

Nuk u ftua për Evropian, Cikaleshi jep lajmin e papritur për Kombëtaren

Donat Hashani

Sylvinho e la jashtë, shpërthen agjenti i Uzunit: Shikoni këto statistika

Donat Hashani

Shqipëria publikon listën preliminare: Ftohen Daku dhe Hoxha, mungojnë Muja dhe Cikalleshi