Telenews

Pjesa e parë, Portugali-Çeki përfundon pa gola

Pjesa e parë e ndeshjes mes Portugalisë dhe Çekisë ka përfunduar pa gola.

Pavarësisht tentimeve nga të dyja ekipet, asnjëra nuk arriti të shënojë gol.

45 minutshi i parë kryesisht kaloi pa incidente në fushë, përveç një kartoni të verdhë në drejtim të lojtarit R.Leao.

Portugalia shkon për gjithçka ose për asgjë ndaj Çekisë – formacionet zyrtare

source

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani