Telenews

POLICIA E KOSOVËS KONFIRMON AKSIONIN ANTI-DROGË NË MITROVICË

Një operacion anti-drogë i Policisë së Kosovës është zhvilluar në mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ka konfirmuar Policia e Kosovës.
Në një përgjigje nga Zyra për Informim e Policisë, thuhet se detaje të tjera do të shpalosen pas përfundimit të operacionit.
“Policia e Kosovës, në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të veprave penale në përgjithësi e në veçanti ndaj narkotikëve, është duke zhvilluar një operacion policor”, tha Policia e Kosovës.
“Për detaje dhe informacione shtesë lidhur me këtë operacion policor i cili është duke u zhvilluar në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë kompetente, do të njoftoheni pas përfundimit të operacionit policor

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj