Telenews

PRESIDENTI I LETONISË NESËR VIZITON KOSOVËN

Presidenti i Letonisë, Eglis Levits, nesër do të bëjë vizitë zyrtare në Kosovë.
Levits do të pritet nga kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, në orën 12:15, në kabinetin e tij.
Kjo është bërë e ditur nga zyra për media e kuvendit.
Zyra e presidentes Vjosa Osmani dhe ajo e kryeministrit Albin Kurti ende nuk kanë paralajmëruar takim me presidentin Levits.

Të ngajshme

Pas Haradinaj, edhe Hoti kërkon largimin e Qeverisë Kurti

Furtuna Zejnullahu

Sulmohen përsëri ushtarët e KFOR-it në Zveçan

Furtuna Zejnullahu

Memli Krasniqi mbledhë kryesinë e PDK-së: Jam i shqetësuar, ndëshkimet e aleatëve ndaj Kosovës tashmë kanë filluar

Furtuna Zejnullahu