Telenews

PRESIDENTI I LETONISË NESËR VIZITON KOSOVËN

Presidenti i Letonisë, Eglis Levits, nesër do të bëjë vizitë zyrtare në Kosovë.
Levits do të pritet nga kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, në orën 12:15, në kabinetin e tij.
Kjo është bërë e ditur nga zyra për media e kuvendit.
Zyra e presidentes Vjosa Osmani dhe ajo e kryeministrit Albin Kurti ende nuk kanë paralajmëruar takim me presidentin Levits.

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani