Telenews

PRIZREN: DJALI E RRAH DHE E KANOS NËNËN E TIJ ME THIKË

Një person është arrestuar pasi e ka kanosur me thikë dhe e ka rrahur nënën e tij.
Rasti ka ndodhur të shtunën në Prizren.
Viktima është dërguar në tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.
DHUNË NË FAMILJE
Prizren 09.04.2022-19:20 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti fillimisht kishte kanosur me një thikë, e më pas e kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare-nënën e tij.
Viktima është dërguar në tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Të ngajshme

Plagoset një person në Vushtrri, konflikti nisi për një pronë

Hafize Elshani

Komandanti i KFOR-it: Autorët e sulmit në Banjskë duhet të mbahen përgjegjës, s’duhet të përsëritet

Hafize Elshani

Rrahmani: Edhe 100 herë me më thirrë Kombëtarja e mos me më fut në lojë, unë vij prapë

Hafize Elshani