Telenews

PRIZREN: VDES NË VENDIN E PUNËS

Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar vdekjen. Në raport thuhet se viktima dyshohet se ka pasur probleme shëndetësore, raporton teve1.info
Policia rastin e ka cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”.
Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.
“Raportohet se viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë përderisa ishte duke punuar. Njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku kanë konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Dyshohet se viktima ka pasur probleme shëndetësore.  Me vendim të  prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Të ngajshme

Tërhiqet trupi i pajetë i kosovarit me nënshtetësi norvegjeze që vdiq në një burg në Serbi

KushtrimGuraj

Voziti nën ndikimin e alkoolit, i merret leja për 1 vit e gjobitet me 500 euro

KushtrimGuraj

Prishtinë: Vdes çiklisti pasi goditet nga një automjet

KushtrimGuraj