Telenews

PRONARJA SHFAQ QENIN DUKE IA LARË DHËMBËT, VIDEOJA BËHET VIRALE (VIDEO)

Pronarja tregon qenin e saj duke larë dhëmbët, njerëzit shkruajnë “Kjo është më e ëmbla ndonjëherë”
Në llogarinë e Barkedit në Instagram është shfaqur një video e qenit teksa pronarja po ia lan dhëmbët.
Qeni ka fituar simpatinë e shumë njerëzve dhe videoja është parë më shumë se 200 mijë herë deri më tani.
Gjegjësisht, pronarja fillimisht ia ka marrë brushën qenushit të saj, e më pas hapi gojën dhe ia lau dhëmbët.
“Ah, sa qen i mirë”, “Kjo është gjëja më e ëmbël”, “Haha, qeni e shikoi kamerën sikur donte të pyeste nëse do ta ndalonte filmimin për një herë”, janë disa nga komentet poshtë videos.

Të ngajshme

Tahiri: Kurti e pranoi Asociacionin, nuk po e themelon për shkak të zgjedhjeve

Donat Hashani

13 mijë fëmijë po rriten pa prindër në Ukrainë

Erzana Fazliu

Maqedonci shpjegon se çfarë përfiton Kosova me avancimin në Asamblenë Parlamentare të NATO-s

Donat Hashani