Telenews

PSD ia uron qeverisë Kurti njëvjetorin me tortë

Partia Socialdemokrate ka zhvilluar një aksion simbolik para Qeverisë së Kosovës.
Kjo parti ia ka uruar njëvjetorin Qeverisë Kurti 2 me një “tortë”.
“Let them eat cake” apo “Le të hanë tortë” është mesazhi që është shkruar.

Të ngajshme

Zyrtare: Arsim Kabashi dënohet për sulmin ndaj trajnerit të Fushë Kosovës

Donat Hashani

E rrezikshme: Bien skelet e një ndërtese në kryeqytet

Donat Hashani

KFOR: Nuk ishim të përfshirë në aksionin e djeshëm në veri, Policia dhe FSK-ja të na njoftojnë

Donat Hashani