Telenews

Qesharake: Valon Syla imiton Zelenskin, prezanton në gjuhën ukrainase kolegët në studio

Analisti Valon Syla, i njohur për sensin e humorit, ka ndarë me miqtë e tij në Facebook një “Story” nga hapësirat e emisionit “Pressing”.
Ai është paraqitur duke folur në gjuhën ukrainase, duke e imituar presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelenski, teksa ka prezantuar kolegët nga emisioni.
Duke përmendur emrin e secilit prej tyre, me theks ukrainas, ai ka përdorur shprehjen “тут”, që në shqip do të thotë “këtu”.

Të ngajshme

Kajtazi denoncon takimin e Naim Tërnavës me mysafirin e tij rus: Ka shumë para dhe ndikim

Edmond Vila

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Triumf Rizës flet pas lirimit të Enver Sekiraqës nga paraburgimi

Hafize Elshani

Aksident i qëllimshëm në Lipjan, detaje tronditëse

Donat Hashani