Telenews

Qeveria mban sot mbledhjen e radhës

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës me fillim nga ora 10:00.
Përmes njoftimit për media Qeveria ka njoftuar për mbajten e mbledhjes, por nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet si pikë e rendit të ditës./Telenews.al/

Të ngajshme

Nesër dhe pasnesër priten vranësira, riga shiu dhe shkarkime rrufesh

Erzana Fazliu

Në prag të përsëritjes së tragjedisë në Shkodër, 27-vjeçarja tenton të hidhet në lumin Buna me 4 fëmijët

Erzana Fazliu

NATO thotë se 500 mijë trupa të saj po qëndrojnë vigjilentë në tokë, ajër dhe det për sigurimin e mbrojtjes kolektive

Erzana Fazliu