Telenews

Raketa ruse përfundon në kuzhinën e një shtëpie në Kharkiv, fatmirësisht nuk shpërthen

Propaganda ruse pretendon se ushtria ruse ka për objektiv shkatërrimin e bazave ushtarake në Ukrainë.
Por pamjet amatore brenda një shtëpie e thonë krejt të kundërtën.
Në videon e publikuar më poshtë, shihet raketa gjigante ruse që ka rënë brenda kuzhinës së një shtëpie në Kharkiv, e cila për fat të mirë nuk ka shpërthyer.
Ajo dukej pothuajse e padëmtuar dhe mungon vetëm një lëvizje më e vogël e pakujdesshme, që ajo të aktivizohet dhe të hedhë në erë të gjithë që janë përreth saj. /Telegrafi/

Të ngajshme

Vuçiq thotë se këtë javë pret të takohet me këta dy liderë evropianë

Donat Hashani

Dy vdekje misterioze brenda një jave në Rusi, të dy aleatë të ish-ministrit të Mbrojtjes

Donat Hashani

Video e re e 20-vjeçarit duke u pozicionuar për të qëlluar Trump

Donat Hashani