Telenews

Ram Airlines me ofertë speciale për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Tashmë kur liberalizimi i vizave në Kosovë është bërë realitet, natyrisht që është rritur dëshira për të udhëtuar në destinacionet ku kosovarët mund të lëvizin lirshëm pa viza.

Njëra prej kompanive më të mira në vend për fluturime me avionë në shumë destinacione të botës, Ram Airlines është kujdesur që të sjellë për ju një ofertë speciale për nder të Pavarësisë së Kosovës.

Ram Airlines ka vendosur që për rezervimet e datave 16/18 shkurt, të ju ofrojë një zbritje ekskluzive për rezervime në të gjitha fluturimet.  Me këtë ofertë të veçantë, ju mund të përfitoni nga një zbritje e garantuar e -10% për të gjitha fluturimet në periudhën e ofertës.

Ky është një rast i jashtëzakonshëm për të siguruar fluturimet tuaja për aventurat tuaja të ardhshme në mënyrë të shkëlqyeshme. Ju bëni një hap drejt kësaj mrekullie të paparë të udhëtimit, derisa Ram Airlines ju jep mundësinë për të shijuar çdo moment me komoditet maksimal.

Nëse jeni gati të bëni hapin e parë drejt një aventurë të re të paharrueshme me avion, mos harroni të vizitoni websajtin zyrtar ose të kontaktoni Ram Airlines direkt në numrin e telefonit 048 839 839, për tu njoftuar dhe për të përfituar nga kjo ofertë speciale.

Dyqani i Ram Airlines gjendet në Prishtinë në Lagjen e Spitalit, Rruga Ahmet Gashi.

Ram Airlines ju falënderon për zgjedhjen tuaj për të udhëtuar me ta. Ju presin me padurim dhe të shohim se ku do të udhëtoni për momente të paharruara!

 

 

Të ngajshme

Zgjidhni problemet tuaja fizikale dhe rehabilitimin tek fizioterapeuti i dalluar, Arbër Hoti

Donat Hashani

Interneti më i shpejtë në vend vjen me Telkos

Donat Hashani

Fantastike: Maarif Schools of Kosova certifikohet nga Universiteti i Oksfordit

Donat Hashani