Telenews

Rama publikon foto me liderët e Ballkanit në Nju Jork

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga Nju Jorku së bashku me liderët e Ballkanit Perëndimor, të cilët do të marrin pjesë në sesionin e 77 të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

“Me liderët e Ballkanit Perëndimor, ftuar nga Përfaqësuesi i Lartë i BE për Politikën e Jashtme dhe Zv/President i Komisionit Europian, Joseph Borrel”, shkruan Rama.

Vijon…

 

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj