Telenews

RAPORTI 24 ORËSH ME COVID-19 NË KOSOVË

Në 24 orët e fundit janë dhënë 52 doza të vaksinës kundër Covid-19 dhe prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.823.678 doza të vaksinës.
Deri më sot 821.079 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë ndërsa deri më sot janë dhënë 100.577 doza përforcuese dhe doza të treta të vaksinës kundër Covid-19.
Në total numri i rasteve aktive është 544.

Të ngajshme

Një lugë krip më pak në ditë e barabartë me ilaçet kundër tensionit të gjakut

Hafize Elshani

Konsumimi i përditshëm i këtyre pijeve mund ta rritë rrezikun e demencës dhe goditjes në tru

Donat Hashani

“I kanë marrë dokumentet”, Sejdiu tregon saktë se sa mjekë janë gati për t’u larguar nga Kosova

Donat Hashani