Telenews

Raporti i IKShP-së për 24 orët e fundit në Kosovë

40 raste pozitive me COVID-19, janë regjistruar në 24 orët e fundit, njofton MSh.
Në raportin e fundit të IKShPK-së, ndër të tjera bëhet e ditur se asnjë qytetarë nuk ka vdekur nga koronavirusi.
Janë bërë 1039 testime, 31 persona u shëruan, ndërkohë 650 raste janë aktive. /Telenews.al/

Të ngajshme

Nesër dhe pasnesër priten vranësira, riga shiu dhe shkarkime rrufesh

Erzana Fazliu

Ka 3 lloje miqësish, ja pse ju duhen të gjitha

KushtrimGuraj

Në prag të përsëritjes së tragjedisë në Shkodër, 27-vjeçarja tenton të hidhet në lumin Buna me 4 fëmijët

Erzana Fazliu