Telenews

Raporti i IKSHP-së për 24 orët e fundit në Kosovë

Një person ka vdekur gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi.
Në raportin e ri të IKShPK-së, janë regjistruar 51 raste të reja me COVID-19.
Mbi 1 mijë qytetarë u testuan, dhe 49 u shëruan. Ndërkohë, 1.818.408 është numri total i dozave të administruara.

Të ngajshme

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani

Shkëlzen Gashi: Nëse Kurti e bën Asociacionin, ka me i gjujtë gaz edhe në shtëpinë e tij në Taslixhe

Donat Hashani