Telenews

REPERI I RI PRISHTINAS PUBLIKON PROJEKIN E RI ‘PROBLEM’

Reperi i njohur, Nushi po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore.
Edhe së fundmi, reperi ka lansuar një të tillë të cilën e solli të shoqëruar edhe me klip.
Kënga më e re e Nushit mban titullin “Problem”, për tekstin u kujdes vetë reperi.

Muzika u realizua nga po ashtu nga Nushi dhe Ace Yah, ky i fundit ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin. Ndërkaq realizimi i videoklipit i është besuar produksioni Image.
Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e tij.
Kujtojmë që projekti i tij i fundit ishte “E urrej”, një ripërpunim i këngës origjinale të Elita 5. /Telegrafi/

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj