Telenews

Ronaldo me postim emocionues pas eliminimit nga “Euro 2024”

Portugalia u eliminua mbrëmë nga Kampionati Evropian.

Portugezët u mposhtën pas penalltive nga Franca në çerekfinale të Euro 2024.

E Cristiano Ronaldo ka bërë një postim emocionues pas eliminimit.

“Dëshironim më shumë. E meritonim më shumë. Për ne. Për secilin prej jush. Për Portugalinë.
Jemi mirënjohës për gjithçka që na keni dhënë dhe për gjithçka që kemi arritur deri tani.
Brenda dhe jashtë fushës, jam i sigurt se kjo trashëgimi do të nderohet dhe do të vazhdojë të ndërtohet. Së bashku”, shkroi ai.

Të ngajshme

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Bashkatdhetarë të shumtë kanë nisur të vijnë për pushime në Kosovë, kjo është gjendja në pikat kufitare

Erzana Fazliu

Qeveria thotë se do t’i dërgojë me kohë komentet mbi planin e zbatimit të Marrëveshjeve

Erzana Fazliu