Telenews

Santiana thumbon Edonën pas intervistës në Serbi: Unë jam shqiptare, nuk ka çmim që…

Santiana Maloku ishte e ftuar në një intervistë për ‘Artistët Shqiptarë’ ku foli për shumë gjëra, përfshirë këtu edhe raportet e saj me Edona James.

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova II, tha se ka mbetur e shokuar kur ka parë intervistën e Edona James të dhënë vite më parë për emisionin serb ‘Pink’, ku kishte thënë se nuk e ndjenë veten shqiptare.

“Kur jam dal jashtë jam shoku, kur e kam pa atë intervistë, nuk e di sa i ka prish punë, por e di që për publikun ka qenë shumë e dashur. Edhe na mrena e kemi dashtë e kemi pranu qashtu qysh u kanë Edona.”

“Unë jam shqiptare kudo që shkojë dhe nuk është asnjë çmim në botë nuk ka me ma ndërru nacionalitetin tem edhe prej nga vi unë”, tha Santiana.

Santiana pyetet nëse e di për ofendimet që ia ka bërë Edona në TikTok, dhe se çfarë ka ndodhur.

Ajo tha se nuk ka pasur kontakt me Edonën pas daljes nga shtëpia.

“Nuk e di as unë. Nuk kam pas kontakt me ta, le të vazhdojnë të flasin për mu, nuk e kam problem.”, tha ajo.

 

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila