Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

“sherri”-i-mihrije-brahes-dhe-remzie-osmanit,-reagon-naim-abazi

Çifti Naim Abazi dhe Mihrije Braha ishin të ftaur në “Impact” në Ora News.

Ata janë pyetur për sherrin e famshëm mes Mihrijes dhe Remzies, dy këngëtaret shumë të dashura për publikun që u përfolën për hatër-mbetje.

Me batutë dhe shaka për t’i dhënë fund kësaj historie Naim Abazi tha: “Nëse doni klikime e rrahi Remzien mes rrugës një ditë”

Kjo batutë shkaktoi mjaft të qeshura.

Më pas Mihrija e mbylli me sqarimin njëherë e përgjithmonë.

“Për të qenë e sinqertë dhe shumë e qartë. Unë e Naimi jemi njerëz që kemi raporte shumë të mirë me të gjithë personazhet e Estradës. Nuk kemi lënë vend për të pasur hatërmbetje me dashje, pa dashje ndoshta por ne nuk e dimë. Prandaj jemi krejt në rregull me të gjithë” tha Mihrije Braja.

Të ngajshme

Fero largohet nga Kosova për kohë të pacaktuar

Donat Hashani

Vedati thotë se ish-gruaja nuk ia hap telefonin Stresit, ky është reagimi i këtij të fundit (VIDEO)

Donat Hashani

“Ulu” thotë Ylli por me këngën e sapo publikuar

Miftar Zejnullahu