Telenews

Si e la Ramushi të kërcente në “Dance with me”, flet Anita Haradinaj

si-e-la-ramushi-te-kercente-ne-“dance-with-me”,-flet-anita-haradinaj

Moderatorja e njohur e lajmeve në Kosovë, Anita Haradinaj është konkurrentja e radhës në Dance With Me Albania në Tv Klan.

Pas performancës së saj me balerinin, Anita u pyet se si e lejoi bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj që njihet edhe me nofkën “Rambo”, që të merr pjesë në këtë kërcim.

“Si më la Rambo? Këtë pyetje ma kanë bërë të gjithë. I thashë po të ishe dashuruar para meje me një balerinë si do ja bëje? Do e kishe lënë dhe s’do e kishe marrë për grua? Kam një jetë që punoj në televizion. Kam 23 vjet në televizion më ka mbështetur në të gjitha projektet e mia dhe me mirëkuptimin e atij jam sot këtu. Edhe ai nëse nuk ka kohë të më shohë, janë fëmijët duke më parë”, u shpreh Anita Haradinaj.

Të ngajshme

Rita Ora dhe nëna e saj pjesë e fushatës për raportimin e dhunës

Portali Telenews

Fifi flet për marrëdhënien që ka me djalin e partnerit të saj

Portali Telenews

Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

Genc Gerguri