Telenews

S’ka më dyshime: Lotina e konfirmoi përfundimisht lidhjen me Mozzik

 

 

 

 

Rep-artisti i njohur Mozzik dhe prezantuesja televizive Lotina Haziri po e shijojnë romancën e tyre.

Cifti jave me parë kanë deklaruar se janë në një lidhje pasi shijuan edhe pushimet në Afrikë.

Mozzik pak orë me parë ka publikuar albumin e tij me te ri, andaj Lortina është treguar shumë përkrahse ndaj partnerit te saj.

No description available.

Permes disa postimeve Lotina ka treguar se këngët e preferuara të saj janë ‘No Lie’, ‘Miss U’, ‘Ti ke provu’ dhe të tjera.

No description available.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu