Telenews

SOT GJYSMËFINALE DERBI NË ELITËN E FUTBOLLIT KOSOVAR

Nje ndeshje tejet interesante pritet të zhvillohet sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 14:00.
Përball njëri-tjetrit do të jenë Prishtina dhe Llapi, në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.
Mbetet të shihet se cili nga ekipet do të triumfojë në ndeshjen e parë.

Të ngajshme

Bad News Eagles sot në turneun kualifikues për në Brazil

Miftar Zejnullahu

Ndërron jetë ish-trajneri i Prishtinës Qiro Bllazheviq

Miftar Zejnullahu

Flamuri i Kosovës vendoset në stadiumin e Arsenalit

Miftar Zejnullahu