Telenews

Sot i jepet lamtumira e fundit Mbretëreshës Elizabeth II

Sot do të varroset Mbretëresha Elizabeth II.

Funerali i saj do të mbahet në Westminster Abbey.

Krerë shtetesh nga e gjitha bota do të marrin pjesë në varrimin e mbretëreshës për të kujtuar jetën dhe shërbimin e saj.

Të ngajshme

Tërhiqet trupi i pajetë i kosovarit me nënshtetësi norvegjeze që vdiq në një burg në Serbi

KushtrimGuraj

Voziti nën ndikimin e alkoolit, i merret leja për 1 vit e gjobitet me 500 euro

KushtrimGuraj

Prishtinë: Vdes çiklisti pasi goditet nga një automjet

KushtrimGuraj