Telenews

Sot luhen tri ndeshje tejet tejet interesante në Euro 2024

 

 

Sot vazhdon me ndeshje Kampionati Evropian i Futbollit Euro 2024.

Shqipëria luan ndaj Kroacisë me fillim nga ora 15:00.

Gjermania ndaj Hungarisë nga ora 18:00.

Derisa Skocia dhe Zvicra ndeshen në duelin e fundit të ditës nga ora 21:00 e mbrëmjes. /Telenews.al/

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani