Telenews

Sot pritet të dalin në shtije biletat për duelin Kosova – Burkina Faso, ky është çmimi i tyre

Biletat për ndeshjen miqësore që Kosova do ta zhvillojë me Burkina Fason pritet që sot të dalin në shitje.
Shitja e tyre do të bëhet përmes platformës online dhe fillon nga ora 16:00.
Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e kaluara: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.
Miqësorja Kosovë – Burkina Faso, do të zhvillohet më 24 mars me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të ngajshme

Nuk u ftua për Evropian, Cikaleshi jep lajmin e papritur për Kombëtaren

Donat Hashani

Sylvinho e la jashtë, shpërthen agjenti i Uzunit: Shikoni këto statistika

Donat Hashani

Shqipëria publikon listën preliminare: Ftohen Daku dhe Hoxha, mungojnë Muja dhe Cikalleshi