Telenews

Sot pritet të dalin në shtije biletat për duelin Kosova – Burkina Faso, ky është çmimi i tyre

Biletat për ndeshjen miqësore që Kosova do ta zhvillojë me Burkina Fason pritet që sot të dalin në shitje.
Shitja e tyre do të bëhet përmes platformës online dhe fillon nga ora 16:00.
Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e kaluara: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.
Miqësorja Kosovë – Burkina Faso, do të zhvillohet më 24 mars me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të ngajshme

Ferizaj pretendon se futbollistët e Lirisë luajtën pa kontrata, bën ankesë për ta fituar ndeshjen me rezultat zyrtar

Donat Hashani

Kurti në stadiumin “Fadil Vokrri” duke parë futboll, shtyn takimin me Escobar’in dhe Lajçak’un

Flaka Ajeti

Plisat hedhin fishekzjarre në fushë (VIDEO)

Donat Hashani