Telenews

Super-aksion në pikat e Al Trade Market me laramani të produkteve

Rrrjeti i marketeve të Al Trade po vazhdon me super-aksione në pikat e veta për konsumatorët.

Shfrytëzoni mundësinë duke blerë produketet e dëshiruara me çmime të pabesueshme, pasi ato vlejnë vetëm për data të caktuara

Oferta e parë është ajo për pemët dhe perimet më të freskëta në disa prej pikave në Prishtinë, Fushë Kosovë e Drenas dhe vlen nga dje e deri më 15 tetor apo ditën e dielë të vikendit.

Oferta e dytë ka të bëjë me super aksion në produktet ushqimore, higjenike, veshëmbathje e tekstili shtëpiak dhe vlen për disa prej pikave në Fushë Kosovë e Prishtinë dhe vlen nga sot e deri me 15 tetor apo të dielën.

Të dashur konsumatorë, stafi i Al Trade Market është kujdesur që të ofrojë shërbimet e duhura dhe profesionale në mënyrë që blerjet e juaja të jenë sa më të lehta dhe të sigurta.

Al Trade Market, për ty dhe familjen.

Të ngajshme

Festoni 7 dhe 8 marsin me ofertat më të mira në perlën e akomodimit në Durrës

Edmond Vila

Lajm i rëndë për sportin: Vdes në moshë të re hendbollisti nga Gjakova

Hafize Elshani

Shefqet Krasniqi: M’dhimbset Shkurta Fejza që s’është fetare, ka me vdek, se ka larg

Hafize Elshani