Telenews

Talenti i jashtëzakonshëm i Manchester United lirohet nga akuzat për përdhunim

Lojtari i ri dhe tejet i talentuar i Manchester United, Mason Greenwood është liruar sot nga akuzat që rëndonin mbi të.

Greenwood-it sot iu hoqën të gjitha akuzat për tentativë përdhunimi, sulmi si dhe kontrolli kundër tij, transmeton Telenews.al

Edhe policia e Manchestterit doli me një deklaratë rreth çështjes në fjalë.

“Procedimi penal kundër një 21-vjeçari në lidhje me një hetim të hapur në janar 2022, sot (e enjte 2 shkurt 2023) është ndërprerë nga CPS (prokuroria e mbretërisë), shkruan njoftimi i tyre.

 

Të ngajshme

Basketboll / Fitore e thellë edhe për Pejën në mbyllje të stinorit të rregullt

Donat Hashani

Derbi i Bundesligës i takon Bayernit, Tuchel debuton me fitore

Donat Hashani

Basketboll / Trepça e fiton thellë ndeshjen e fundit të stinorit, nis play off-in nga kjo pozitë

Donat Hashani