Telenews

Talenti i ri Blondi Krasniqi sjell hitin e radhës

26-vjeçari Blondi Krasniqi po vazhdon me sukses karrierën e tij në skenën muzikore.

Blondi merret më këndim së bashku me motrën e tij Bubulinën dhe muzikën e tekstin e të gjitha këngëve e bënë vetë.

Ai së fundmi ka publikuar projektin e radhës të quajtur “A je normal”.
Kjo këngë është publikuar mbrëmë në ‘Youtube’ dhe deri më tani ka marrë afro 10 mijë klikime.
Në të ardhmen pritet të kemi edhe projekte tjera nga Blondi. /Telenews.al/

Të ngajshme

Opinionistët e Big Brother VIP, Arbri dhe Zhaklina shkojnë në shtëpi

Miftar Zejnullahu

Sulmi terrorist ndaj Top Channel! Sonte nuk do të ketë spektakël si çdo herë tjetër

Miftar Zejnullahu

Nëse nuk fiton “Big Brother VIP”, Luizi ka një tjetër synim!

Miftar Zejnullahu