Telenews

TËRMET I FORTË DRIDHI BALLKANIN, PËRFSHIRË EDHE KOSOVËN E KJO ISHTE EPIQENDRA

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sonte Bosnje dhe Hercegovinën.
Sipas Qendrës Sizmiologjike Euromesdhetare, tërmeti ishte me magnitudë 6.0.

Ndërkohë, që lëkundjet e tokë janë ndjerë edhe në disa qytete të Kosovës.

 

Të ngajshme

Xhamia në Prishtinë shtron iftare falas për studentët dhe familjet në nevojë

Donat Hashani

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani